Transatlantyckie bezpieczeństwo i nowe zagrożenia – głos ekspertów IEŚ na konferencji w Lublinie
2 czerwca 2026 roku w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie odbyła się konferencja pt. „Bezpieczeństwo w XXI wieku. Współpraca transatlantycka w dobie wyzwań globalnych”, zorganizowana przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w województwie lubelskim. Wydarzenie zgromadziło ekspertów z zakresu bezpieczeństwa międzynarodowego,...
Więcej →