O odporności społecznej i bezpieczeństwie państwa. IEŚ na forum w Wyrykach
19 czerwca 2026 r. w Wyrykach (woj. lubelskie) odbyło się II Forum Bezpieczeństwa Wschodniej Polski. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele Instytutu Europy Środkowej – dr Grzegorz Gil, dyrektor IEŚ oraz dr Jakub Olchowski, analityk IEŚ. Forum zgromadziło przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, służb mundurowych, środowiska naukowego, organizacji...
Więcej →