18 listopada 2020

II edycja Szkoły Wyszehradzkiej, 23.11 – 6.12.2020

II edycja Szkoły Wyszehradzkiej, 23.11 – 6.12.2020

W dniach 23 listopada – 6 grudnia 2020 roku odbędzie się II edycja Szkoły Wyszehradzkiej. Jest to unikatowy projekt skierowany do wszystkich, którzy interesują się problematyka państw grupy V4 oraz sprawami międzynarodowymi.

Szkoła Wyszehradzka będzie okazją do wysłuchania niezwykle ciekawych wystąpień naszych prelegentów, którzy z różnych perspektyw opowiedzą o idei współpracy między Polską, Czechami, Słowacją i Węgrami na płaszczyźnie gospodarczej, kulturalnej i politycznej. Tegoroczna edycja odbędzie się całkowicie w wersji online.

Wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę zapraszamy do uczestnictwa poprzez media społecznościowe Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Lublinie oraz Instytutu Andersa. Od 23 listopada codziennie przez 2 tygodnie będą prezentowane nowe zagadnienia, omawiane przez zaproszonych do współpracy ekspertów.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęły: Instytut Europy Środkowej, Instytut Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Instytut Nauk Politycznych Slovenská akadémia vied.

Więcej informacji na stronie RODM Lublin.

Udostępnij